zielone-wzgorze

restauracja

Restauracja „Zielone Wzgórze” jest wyjątkowym i niepowtarzalnym miejscem. Położona jest na wzniesieniu i otoczona pięknymi polami i lasami. Kojąca zieleń, czyste powietrze, spokój i bliskie towarzystwo przyrody pozwala gościom zrelaksować się i miło spędzić czas. Wystrój wnętrza w klimacie przedwojennego Mikstatu przedstawionego na starych pocztówkach i zdjęciach ubrano w eleganckie beże i brązy. Dopełnieniem są subtelne akcenty, drewniana dębowa podłoga oraz ręcznie szydełkowane serwety na stołach.

Zielone Wzgórze to odpowiednie miejsce na organizację imprez okolicznościowych, zarówno rodzinnych jak i firmowych lub szybki zdrowy obiad, popołudniowe spotkanie z przyjaciółmi czy romantyczną kolację w towarzystwie ukochanej osoby.

Restauracja przyciąga różnorodnymi propozycjami w menu, w którym smakosze kuchni staropolskiej mogą uraczyć swe podniebienia Roladą z kaczki lub tradycyjnie przyrządzaną Czerniną. Polecane są także potrawy z ryb oraz mięsa z grilla. Dla osób, które dbają o linię w ofercie przewidziano dania dietetyczne. Doskonałym zwieńczeniem posiłku mogą być pieczone na miejscu szaroltka z lodami lub sernik z wiśniami.Wszystkie potrawy przyrządzane przez doświadczonego Szefa Kuchni, tworzone są od podstaw w oparciu o naturalne i świeże produkty.

Zapraszamy codziennie oprócz poniedziałków w godzinach 11:00 – 21:00

Do zobaczenia!